Par Nasco

Katra lauksaimnieka sapnis ir ērti un izturīgi darbarīki, kas nelūst pēc pirmās lietošanas, aprīkojums, kura ražotājs ir pārdomājis katru sīkumu gan tā dizainā, gan kvalitātē, lietas, kas domātas izmanotāja ērtībām un ērtam darbam.

Spainis, kas nepārsalst, apauši, kas nesatrūkst, palīgierīces, kas tiešām palīdz darbā...

To visu Jums piedāvā amerikāņu kvalitāte, kuras iemesls ir rūpes par cilvēkiem, pietiekami liela konkurence ražotāju vidū un tradīcijas.

Nasco ir lielākais dažādu preču katalogs pasaulē, kas piedāvā savus pakalpojumus jau 70 gadus. Ērti lietojams, saprotams un aptver vairākas preču grupas. Mēs piedāvājam Jums preces, kas nepieciešamas katrā fermā, gan piena ražotājiem, gan gaļas liellopu, cūku, aitu, putnu un zirgu īpašniekiem.

Šīs lapas sadaļā 'Veikals" Jūs variet aplūkot preci, izlasīt galvenos parametrus, izvērtēt cenu un pasūtīt to, neizejot no mājas. Mēs Jums nosūtīsim rēķinu, un pēc apmaksas saņemšanas pasūtīsim preci. Jo lielāks būs pasūtījums, jo zemāka cena jāmaksā par piegādi- preces uz Latviju ceļos ar kuģi, piegādes termiņi ir 6-8 nedēļas, bet tas samazina preces gala cenu.

 

Paralēli lauksaimniecības precēm, Nasco piedāvā arī citus katalogus, kuru plašo sortimentu variet aplūkot tieši Nasco mājas lapā.